Kontakt

Provozovatel:
Internetový obchod zelenezdravi.com provozuje:   Iva Hloušková - PROEKO
  
Kontaktní adresa:  

Jenečská 1

161 00 Praha 6

  
IČ:  62594290  
DIČ:  CZ5758141829  
telefon:  604 676 113
  
e-mail:  info@zelenezdravi.com 

 

Proč nakupovat u nás

 
1
 Výhodné ceny

 

Chceme naše zákazníky odměnit za rychlý a samostatný nákup přes internet. Touto odměnou jsou pro Vás lepší ceny z důvodu menších provozních nákladu ,samozřejmě při zachování kvality, záruky i služeb, na které jste zvyklí.

2
 Specializujeme se

 

Jako absolventka farmaceutické fakulty v Hradci Králové – obor léčivé rostliny si Vám dovoluji poskytnout odbornou pomoc na zboží, které prodáváme. Vysoká specializace nám umožňuje poskytnout odbornou radu zákazníkovi při jakémkoliv problému s nákupem nebo s vybraným zbožím.

3
 Seriózní přístup

Bojíte se reklamací na dálku? S námi nemusíte. Jsme seriozní firma, která je na trhu již 24 let. Nemusíte se bát oprávněné reklamace (viz. reklamační řád).

4
 Poštovné zdarma

Poštovné je uvedeno u jednotlivých zvolených způsobů doručení při odesílání objednávky a standardně platí pro balíky do 20ti kg - težší balíky je nutné při zvolení České pošty zasílat Obchodním Balíkem. Paušálně je to 160 Kč u dobírky nebo 110 Kč, pokud provedete úhradu předem složenkou nebo na náš účet, ale v případě, že si objednáte nad 4000 Kč při platbě předem nebo více než za 3000 Kč na dobírku - platíme za Vás poštovné my.

Zásilky  váhově nad 20 kg, je třeba poslat  obchodním balíkem. Maximální váha je 30kg.

U obchodního balíku je poštovné 180,- Kč. U objednávky nad 3000 Kč je zdarma.

 

5
 Balné zdarma

Balné zdarma je u nás samozřejmostí.

 

6
 Možnost vrácení zboží

Zboží objednané v internetovém obchodě, dodané dopravcem a zaplacené zákazníkem je možné v souladu se zákonem do 14 dnů od převzetí zboží vrátit prodejci (vztahuje se pouze na soukromé osoby, neplatí při osobním odběru zboží).