CHAGA - BIO nápoj pro posílení imunity Zobrazit větší

CHAGA - BIO nápoj pro posílení imunity

Nový produkt

Strážce vaší imunity. Chaga – finská houba nesmrtelnosti, divoce rostoucí v arktických lesích, nastartuje protizánětlivé a očistné procesy těla.

Více informací

10 ks

550,00 Kč s DPH

Více informací

 • jemná chuť připomínající černý čaj
 • silný zdroj betaglukanů a adaptogenů
 • bojovník proti nemocem, stresu a únavě

Chaga (čaga) - houba nesmrtelnosti

Najdete ji jen na břízách v chladných oblastech severní polokoule, především ve Skandinávii a Rusku. Odtud používaný název Chaga sibiřská.  Naše Chaga pochází z nedotčených lesů finského Laponska. Sběrači po celý rok šplhají na břízy až do výšky 4 metrů a divoce rostoucí medicinální houbu ručně sbírají. Není jiné cesty. Chaga se narozdíl od jiných léčivých hub nedá vypěstovat.

Domorodé kmeny žijící v arktických lesích nedají na čaj z čagy dopustit už po mnoho generací. Uctívají ji pro schopnost detoxikace, posílení imunity a pročištění těla od parazitů. V mnoha kulturách je tato superpotravina nazývána “houbou nesmrtelnosti”. V poslední době na sebe Chaga strhává pozornost pro své možné protirakovinové účinky. 

Chaga neboli Rezavec šikmý, případně Čaga sibiřská (Inonotus obliquus) - "Houba nesmrtelnosti" - zázrak na imunitu s vysokým podílem betaglukanů a adaptogenů

Chaga a její účinky. Začněte ji pít a:

 • Získáte neprůstřelnou ochrannou vestu proti virózám – největší zásluhu na tom mají betaglukany, které dokážou silně stimulovat imunitní systém. Čaga se díky těmto účinkům celosvětově užívá při snížené imunitě a chronických zánětech.
 • Zbaví vás toxinů v těle – Chaga podporuje funkci jater a ledvin, které jsou hlavními detoxikačními orgány. Čističky vašeho těla vám budou za Chagu vděčné. Pocítíte to.
 • Srovná vaše zažívání – naše medicinální houba se osvědčila při žaludečních potížích (zánět žaludku, střev, nebo žaludeční vředy).

Chaga, známá i pod názvem rezavec šikmý,  má pozitivní vliv na celý organismus. Je doslova nabitá beta glukany, enzymy, antioxidanty, minerály a kyselinou betulinovou. Právě její zásluhou se dostala do popředí zájmů pro možné antivirové a protinádorové účinky.

Chagu je nutné konzumovat ve formě extraktu, nikoliv prášku. Naše tělo není schopné houbu strávit a vstřebat klíčové složky kvůli vysokému obsahu chitinu. Právě proces extrakce rozbije chitinovou strukturu a aktivní látky uvolní.

Snadná příprava Chagy

Sáček s Chagou stačí jen vysypat do suchého šálku a zalít teplou vodou. Dochutit si ji můžete podle svého. Medem, citronem, sirupem, nebo rostlinným mlékem. Chaga se běžně pije i jako zdravá náhražka kávy. Stejně dobře chutná ve smoothie nebo v domácím ledovém čaji. S Čagou připravíte i chutné  tvarohové a jogurtové dezerty, nebo chia pudink.

 • Chaga neobsahuje čínské ani ruské extrakty, levná plnidla, barviva a dochucovadla,
 • sbírá se ručně v nedotčených finských lesích za polárním kruhem,
 • z Finska se dováží vždy čerstvou šarži ve vakuově balených pytlích,
 • Chaga je balena do malých sáčků dle pravidel BIO produkce (certifikováno u ABCERTu) za použití českých recyklovatelných obalů,
 • jde o 100% čistý a lehce vstřebatelný BIO extrakt – jinde můžete narazit na nestravitelné drtě a prášky.

Dávkování a další informace

Dávkování: 1-2 sáčky denně. Obsah sáčku smíchejte s vodou, juicem, rostlinným mlékem, apod. Dle potřeby dochutit medem, citrónem, sirupem, atd. Doporučujeme užívat mezi jídly.

Obsah: 28 sáčků

Složení 1 sáčku: 750 mg bio Chaga extrakt (Inonotus Obliquus) 25% polysacharidů.

NEOBSAHUJE CUKR, LEPEK, LAKTÓZU

Země původu: Finsko

net 21 g = 28 x 0,75 g