Nové DUBOVKY - Dubové kapky s rozprašovačem 50 ml Zobrazit větší

DUBOVKY® Dubové kapky RK SE speciální edice 200206 50 ml

Nový produkt

SPECIÁLNÍ EDICE 

Dubové kapky RK „Dubovky®Speciální edice 200206 u příležitosti coronavirové a chřipkové pandémie s významným pokašláváním

Více informací

8 ks

295,00 Kč s DPH

Více informací

Tento klon Dubovek® je vyroben z obvyklých bylin standardního složení, ale zcela neobvyklé kvality, kde dominují siličnaté rostliny ze středomoří. Právě silice těchto bylin jsou vhodnou technologickou úpravou maximálně zachovány. Technologická novinka složitějšího a ztrátovějšího čtyřfázového zpracování sice vede k vyšší spotřebě bylin, ale výsledek stojí za to.

V těchto Dubovkách byl až tak zvýšen vliv na viry, mikroby, afty a plísně v krku, že likviduje patogeny ještě rychleji než univerzální základní Dubovky® RK. Jsou tedy určeny pro používání z rozprašovače do krku v uprskaném prostředí čekáren ap., kde se vyskytuje někdo pokašlávající, smrkající či prskající. Tedy jsou určeny pro lidi pracující s lidmi: lékárníky, lékaře, sestry, prodavačky, maséry, řidiče hromadné dopravy, mluvčí, úředníky na úřadech, lidi nakupující v marketech a hlavně učitele ve školách a vychovatelky ve školkách, tradiční to líhně viróz. Také chraptící osoby, zpěváci po výkonu, zpěváci v kostele i před výkonem, kašlající osoby, počínající chřipce podléhající a hicující osoby.

Tyto nové Dubovky® RK jsou určeny pro všechny cestovatele do coronavirem zamořených lokalit a zvláště do Číny, protože tam podle informací z médií bez Dubovek nelze vůbec přežít!!! (Kdo se tam chystáte, tak si jich vezměte víc, protože vám za ně asi budou platit zlatem. Nechápu, že se u nás pro krabici Dubovek® ještě žádný Číňan nestavil? Myslím, že dělají chybu a že by Dubovky® mohly významně snížit produkci zesnulých.)

Každý, kdo zná základní Dubovky®, si povšimne výrazně pronikavějšího a razantnějšího vlivu na sliznice, a také zřetelně rychlejšího účinku při bolestech v krku, nosohltanu a angíně. Drsoni, kteří si vyzkoušeli aplikaci základních Dubovek® RK do nosu jistě ocení, že to je „voňavá bomba čenichovka“ stejně strašná, ale mnohem odoricky příjemnější a tím podle prvních pokusných zarýmených huhňajících osob v našem týmu příjemnější, a pocit účinku je také rychlejší. Jako nóvum je popisován uvolňující účinek na zanesené čelní a lícní dutiny, a ucpané Eustachovy trubice směrem do uší.

Další experimentátorka s vyrážkou na hřbetu ruky po třech aplikacích na pokožku zevně a ponechavše pro odeschnutí za 12 hodin bez vyrážky...