Nové Sleva! RESPIRÁTOR ZDARMA k 1 KUS LAVYL AURICUM SENSITIVE 150 ml Zobrazit větší

RESPIRÁTOR ZDARMA k 1 KUS LAVYL AURICUM SENSITIVE 150 ml

Nový produkt

VYJÍMEČNÁ DOBA = VYJÍMEČNÁ NABÍDKA 

RESPIRÁTOR ZDARMA 1 kus + 1 KUS LAVYL AURICUM SENSITIVE 150ml

V době epidemie je důležité pravidelné mytí rukou v případě, když máme styk s předměty, kterých se dotýkají i jiní lidé. Problém ale spočívá v tom, že v tramvajích nebo obchodech nejsou kohoutky s vodou, abychom uvedli jenom dva příklady potenciálně nebezpečných míst.

Více informací

10 ks

2 940,00 Kč s DPH

-280,00 Kč

3 220,00 Kč s DPH

Více informací

Rozprašovače Lavylites se vejdou do každé tašky. Můžete po nich sáhnout kdykoliv, když chcete mít svůj vlastní „mobilní kohoutek s vodou” pro rychlé vyčistění rukou. Ruce se musí pečlivě oprášit, vyčistit celé, včetně hřbetu ruky a prostorů mezi prsty, následně se musí důkladně utřít kapesníkem. Kapesník vyhodíme hned po použití. Tímto způsobem uděláte opravdu hodně pro čistotu Vašich rukou!

 

Bezpečnostní balíky Lavylites obsahují přípravky pro instantní péči o kůži. Zároveň chrání kůži před vysušováním po častém mytí a tvoří ochrannou kosmetickou vrstvu.  

 

Koronavirus – bezpečnostní balíček = přidáváme 1 ks respirátor pro obličej. Profesionální roušky pro ochranu dýchacích cest typu FFP2 poskytují ochranu, která zajišťuje 92-94% bezpečí v případě správného použití.

Pohybujte se volně, chraňte sebe a svou rodinu na cestách!

Lavylites je od roku 2014. jednou z nejrychleji rostoucích kosmetických společností. Je zastoupena ve více než 30 zemích včetně Německa, Švýcarska, Rakouska, Itálie, Polska, Maďarska, Dubaje, USA a Kolumbie.

POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB.