Hořcová 100ml Zobrazit větší

Milota Hořcová 100ml

Nový produkt

Bylinná tinktura

Více informací

50 ks

150,00 Kč s DPH

Více informací

Působí na nervový systém trávicího traktu. Harmonizuje činnost trávicího traktu a uvolňuje napětí v oblasti břicha. Hořcová tinktura v lidovém léčitelství napomáhá při ošetření nervového systému trávicího traktu, především tlustého střeva a konečníku. Je rovněž vhodná při tachykardii - napomáhá zklidňovat zrychlený tep. V lidovém léčitelství se užívá rovněž při bolestech břicha a křečích v oblasti dolních končetin.
Užívání: 1 čaj. lžičku 3x denně (ráno , v poledne a večer) po jídle. Při tachykardii užít 1 pol. lžíci při záchvatu.Terapeutická dávka 2dcl tinktury. Vhodná je kombinace s čajem jatra a žlučník porcovaný. Není vhodné překračovat doporučenou denní dávku, avšak při jejím překročení obvykle nevznikají žádné zdravotní potíže. 
Složení: kojenecká voda, alkohol max. 14 %, hořec kořen, levandule květ, arnika květ. 
Upozornění: Skladovat v temnu a při teplotě 5 - 25 °C. Výrobek není určen pro děti a těhotné ženy. Nenahrazuje běžnou stravu. Případný sediment není na závadu. Před použitím protřepat. Uchovávejte mimo dosah dětí! Schváleno: MZ ČR: Č.j.HEM-350-24.4.03/11705/2 Schválené: MZ SR: č.HH SR-2311/2003