Žaludeční 100 ml Zobrazit větší

Milota Žaludeční 100 ml

Nový produkt

Bylinná tinktura

Více informací

48 ks

150,00 Kč s DPH

Více informací

Působí na nervový systém trávicího traktu, především žaludku. Tato tinktura s obsahem tymiánu se v lidovém léčitelství užívá na nervový systém trávicího traktu především žaludku. Napomáhá i při překyselení trávicího traktu (žaludku), křečích, zánětech a špatném trávení. Napomáhá regulovat tvorbu žaludečních šťáv. V lidovém léčitelství ji lze rovněž doporučit i při gynekologických problémech u žen. 
Užívání: 1 čaj. lžičku 3x denně (ráno, v poledne a večer). Terapeutická dávka je 3dcl. tinktury. Při akutních problémech je možné zvýšit dávkování na 3x denně 1 pol. lžíci. Vhodné společně pít s čajem žaludek a střeva porcovaný Není vhodné překračovat doporučenou denní dávku, avšak při jejím překročení obvykle nevznikají žádné zdravotní potíže. 
Složení: kojenecká voda, alkohol max. 14 %, jalovec plod, čekanka kořen, koriandr plod, rozmarýn list, tymián nať. 
Upozornění: Skladovat v temnu a při teplotě 5 - 25 °C. Nenahrazuje běžnou stravu. Výrobek není určen pro děti do 3 let a těhotné ženy. Případný sediment není na závadu. Před použitím protřepat. Uchovávejte mimo dosah dětí! Schváleno: MZ ČR: Č.j.HEM-350-24.4.03/11705/2 Schválené: MZ SR: č.HH SR-2311/2003