Nové LAVYL LYMPF 50 ML Zobrazit větší

LAVYL LYMPF 50 ML

Nový produkt

Sprej na rozproudění lymfatického systému

Více informací

10 ks

1 140,00 Kč s DPH

Více informací

Lymfatický systém, který máme mnohdy zanedbaný.

K čemu mi bude dobrý Lavyl Lymph ?

Problémy nefunkčnosti lymfatického systému:
otoky končetin, otoky v obličeji, celulitida, obezita, zvýšení toxinů a kovů v těle, mentální poruchy člověka, Alzheimerova choroba, Crohnova nemoc, schizofrenie, selhání imunitního systému, zvýšení onemocnění během roku, nervozita, podrážděnost, únava, svalové křeče, nespavost, bércové vředy, kožní problémy, virové onemocnění - chřipka, rýma apod.

- rychle rozproudí lymfu v celém těle,
- čistí lymfatické uzliny,
- zrychluje odvod škodlivin a toxinů z těla,
- zvyšuje schopnost přenosu informací,
- snižuje pocení,
- zbavuje nepříjemného zápachu,
- podporuje imunitu,
- koriguje vodu ve tkáních.

Jak aplikavat Lavyl Lymph ?

- před použitím sprej protřepat - optimálně 21x,
- začít jedním stříknutím mezi prsa, pod levou klíční kost, na krk, do podpaží - 1x – 2x denně,
- další dny postupně přidávat směrem dolů - třísla, do kolenních ohybů zezadu, oba kotníky,

- přidávat střiky dle potřeby - pocitu -  do ohybů těla, na zápěstí a ohyby loktů, na oblast sleziny, na nárty i šlapky, oblast břicha a vnitřních orgánů, akutní místa (obličej, otok, sraženina…),

- aplikovat nejlépe po dobu 4 týdnů.

Tip k Lavyl Lymph:

Dobře fungující lymfatický systém podpoří imunitní systém, rovnováhu tekutin v tkáních, transport toxických látek a komunikační procesy, také důležité mechanismy v našem těle, které mají vliv na celkový zdravotní stav a jeho řádné fungování.

Lymfatický systém je funkčně úzce propojen s trávicím a cévním systémem. Doporučujeme užívat společně s Haevyl Impuls a Pentyll Heart.

Složení:Aqua, Potassium Olivate, Potassium Ricinoleate, Salvia Officinalis Extract, Thymus Vulgaris Extract, Aesculus Hippocastanum Extract, Lecithin, Ricinus Communis Seed Oil, Quercus Robur Bark Extract, Lavandula Angustifolia Oil, Citrus Medica Vulgaris Peel Oil, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid.

Komplexní bylinný kosmetický přípravek na výživu pokožky. Aplikujte stejnoměrně.  Zamezte kontaktu s očima. Uchovávejte na chladném a tmavém místě vzdáleném od tepelných  a vznětlivých zdrojů. Uchovávejte mimo dosah dětí.