Nové ESENCIÁLNÍ OLEJE Zobrazit větší

ESENCIÁLNÍ OLEJE

Nový produkt

Naše fyzické tělo je přímým odrazem našeho emocionálního těla.

Emoce ukládáme do svého těla, jako když ukládáme jídlo do spíže.

Když utíkáme před svými emocemi, potlačujeme je a energie je uvězněna, dokud ji nevypustíme. Opravdu nevíme, jak se s nimi vypořádat, protože jsou příliš bolestivé na to, abychom je cítili. Odvracíme zrak a nasazujeme masku, že je vše ok, kde hluboko uvnitř víme..

 

Více informací

100 ks

0,00 Kč s DPH

Více informací

Naše fyzické tělo je přímým odrazem našeho emocionálního těla. Emoce ukládáme do svého těla, jako když ukládáme jídlo do spíže.

 

Věděli jste, že esenciální oleje mohou poskytnout silně léčivý emocionální zážitek pro ty, kteří chtějí zavést přirozenější, holistický způsob, jak vyvážit své zdraví a pohodu? Pokud jste otevřeni zavádění jednoduchých, pozitivních změn do vašeho každodenního života, mohu vám ukázat, jak na to.

Začněte zde: https://mybewit.com/r/ivi  .........   bezplatně se zaregistrujte - uvnitř uvidíte první vaše slevy - např.50 % sleva na...., anebo 1+1....každý týden se EO mění. 

Každá Středa je KOUZELNÁ - uvnitř se dozvíš více

DÁREK jen pro VÁS : 15 % SLEVA na první nákup -kód - PVADTNG787CVRXWG

Kdykoliv se na mne musíte obrátit, pokud bude cosi nejasné. Volejte, pište + 420 604 676 113 

Jsem tu pro vás.

Ráda dělám radost - kdo se zaregistruje nyní v DUBNU 2024 - obdrží ode mne ZDARMA sken MERIDIÁNŮ na MAG HEALY - a pozor - nikam nemusíte chodit, jen zavoláte. Poté výsledky analýzy v PDF do vašeho emailu !!!!

Naučte se podporovat své zdraví a zdraví své rodiny a objevte sílu esenciálních olejů.

 

Esenciální oleje radikálně mění způsob, jakým jednotlivci a rodiny každý den zvládají své zdraví tím, že využívají přírodní zdroj světla. Esenciální oleje jsou ochranným systémem rostlin a jejich chemická struktura je opravdu podobná té naší, takže skvěle podporují ochranný, reprodukční a regenerační proces našeho těla. Jsou to jemné, ale silné rostlinné prostředky, které dobře fungují se systémy našeho těla a mohou vám poskytnout podporu při každodenních problémech nebo dlouhodobém zdraví.