Nové FREKVENČNÍ ANALÝZA Zobrazit větší

FREKVENČNÍ ANALÝZA

Nový produkt

  1. Zažijte sílu frekvenční analýzy a terapie: Jako další zkušenost se ještě hlouběji ponořte do svého vnitřního fungování pomocí frekvenční analýzy a terapie pomocí zařízení The Healy a MagHealy Quantum Frequency. Pochopte svou auru skrze čočku svých čaker, získejte vhled do své energetické rovnováhy a oblastí pro růst a léčení.

Více informací

10 ks

1 333,00 Kč s DPH

Více informací

Frekvenční analýza a terapie se zařízením Healy

Odemkněte tajemství svého energetického pole a získejte hluboký vhled do své aury a čaker pomocí frekvenční analýzy a terapie pomocí zařízení Healy a MagHealy Quantum Frequency během retreatu. Tato špičková technologie využívá principy kvantové fyziky k posouzení a harmonizaci jemných energetických systémů vašeho těla.

Během sezení ( z pohodlí vašeho domova - nemusíte se stresovat cestou) obdržíte personalizovanou analýzu vašich energetických nerovnováh a blokád, která vám poskytne cenné informace o oblastech napětí, stresu nebo stagnace ve vašem energetickém poli. Prostřednictvím jemných terapeutických protokolů bude zařízení Healy pracovat na obnovení rovnováhy a harmonie a podporovat holistický blahobyt na fyzické, emocionální a duchovní úrovni.