Lavyl 32 Zobrazit větší

Lavyl 32 150 ml

Nový produkt

‼️Dobrá zpráva je tu ...‼️

ZDARMA do konce roku 2023 ke každému produktu LAVYLITES - analýza AURY na dálku malým a výjimečným frekvenčním přístrojem HEALY 

Informace k těmto produktům se nemohou veřejně šířit a podávám je na vyžádání na telefonu 604 676 113

Více informací

41 ks

CENA NA DOTAZ

3 016,00 Kč s DPH

Více informací

‼️POTVRZENO ‼️
"LAVYL AURICUM" A "LAVYL 32" MAJÍ DEZINFEKČNÍ VLASTNOSTI

Rádi bychom Vás informovali o dalším důkazu mimořádných vlastností přípravků Lavylites.

Jedna z předních světových organizací zaměřených na technické testy, TÜV, udělila akreditaci dvěma našim produktům, Lavyl Auricum a Lavyl 32 a tímto potvrdila, že tyto výrobky odpovídají mezinárodním standardům. 

Lavyl Auricum a Lavyl 32 mají dezinfekční vlastnosti.

Oba dva přípravky získaly vysoké ohodnocení!

Dezinfekční vlastnosti produkty mají mimořádný význam v době současné epidemie. Můžeme tedy klidně používat Lavyl Auricum pro dezinfekci rukou, obličeje a ostatních částí těla. V případě nouze jej můžeme používat i pro dezinfekci předmětů, např. telefonů.

Lavyl 32 se pro změnu ideálně hodí i pro dezinfekci ústní dutiny. Pomocí Lavyl 32 tedy můžeme nejen pečovat o zuby a dásně, ale i chránit ústní dutinu proti nákaze virem.

Doporučujeme: používejte přípravky Lavyl Auricum a Lavyl 32 jako součást každodenní rutiny! Tyto dva spreje můžeme mít vždy po ruce, v tašce nebo kapse, jejich použití je jednoduché a hygienické. Nejlépe je používat přípravky pravidelně, např. každých třicet minut, zvláště v případech, když se pohybujeme v epidemiologicky nebezpečných prostředích. Můžeme si také nastavit budík v mobilním telefonu, abychom nezapomenuli použít sprej.

Nezapomeňme: dezinfekční vlastnosti jsou jenom jednou z mnoha výhod Lavyl Auricum a Lavyl 32. I v případě, že je používáme jenom pro dezinfekci, využíváme i ostatní vlastnosti produktů!

Lavy 32

Sprej pro péči a osvěžení ústní dutiny

K ošetření ústní dutiny, zubů a dásní - řeší lokální problémy celého těla.
Proniká do hlubokých vrstev, čistí,desinfikuje a regeneruje zároveň.

Kabelkové balení : 50ml          Rodinné balení : 150ml

SLOŽENÍ:

Aqua, Mentha Piperita Extract, Lavandula Officinalis Flower/Extract, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Peg-35 Castoroil, Lavandula Officinalis Flower Oil, Citrus Medica Vulgaris Peel Oil, Tocopheryl Acetate, Lecithin, Mentha Piperita Oil, Retinyl Palmitate, Ribes Rubrum Fruit Extract, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil Expressed, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Litsea Cubeba Fruit Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Cananga Odorata Leaf Oil, Melissa Officinalis Leaf Oil