Pročisťující s ostropestřecem 100ml Zobrazit větší

Milota Pročisťující s ostropestřecem 100ml

Nový produkt

Bylinná tinktura

Více informací

50 ks

150,00 Kč s DPH

Více informací

Pomáhá prokrvovat celý organizmus a tím blahodárně působí na jeho očistu. Tinktura v lidovém léčitelství pomáhá prokrvovat celý organizmus. Celkově napomáhá posilovat krevní oběh. Napomáhá výrazně ovlivňovat žíly a zabraňuje jejich kornatění. V lidovém léčitelství je nejvhodnější jako prevence při onemocnění diabetes, kde předchází těžkému onemocnění dolních anebo horních končetin. 
Užívání: 1 čaj. lžičku 3 x denně (ráno, poledne, večer) jako prevence 1x ročně v jarním období, anebo 1 polévkovou lžíci večer po jídle. Terapeutická dávka je 3dcl. tinktury. Vhodná je kombinace s čistící čaj porcovaný. Není vhodné překračovat doporučenou denní dávku, avšak při jejím překročení obvykle nevznikají žádné zdravotní potíže. 
Složení: kojenecká voda, alkohol max. 14 %, ostropestřec plod, lopuch kořen, lékořice kořen. 
Upozornění: Skladovat v temnu a při teplotě 5 - 25 °C. Výrobek není určen pro děti a těhotné ženy. Nenahrazuje běžnou stravu. Případný sediment není na závadu. Před použitím protřepat. Uchovávejte mimo dosah dětí! Schváleno: MZ ČR: Č.j.HEM-350-24.4.03/11705/2 Schválené: MZ SR: č.HH SR-2311/2003