Imunostim 100ml Zobrazit větší

Milota Imunostim 100ml

Nový produkt

Bylinná tinktura

Více informací

50 ks

150,00 Kč s DPH

Více informací

 jarním a podzimním období posiluje činnost imunitního systému. Harmonizuje organizmus. Imunostim tinktura napomáhá posilovat činnost imunitního systému. Užívá se preventivně hlavně v období chřipek a virových onemocnění. Je rovněž vhodná při jarních a podzimních přechodech počasí. Tinkturu lze užívat i při chřipkovém a virovém onemocnění, anebo zánětu. 
Užívání: 1 čaj. lžičku 3x denně (ráno, v poledne a večer). Děti od 2 let užívají 1 čaj. lžičku, která se ředí 2 dcl echinacea čaj porcovaný anebo jekéhokoliv dětského čaje. Terapeutická dávka je 2dcl. tinktury. Není vhodné překračovat doporučenou denní dávku, avšak při jejím překročení obvykle nevznikají žádné zdravotní potíže. 
Složení: kojenecká voda, alkohol max. 14%, echinacea kořen (třapatka nachová), kosatec kořen, brusinka list, mochna husí nať, oman kořen. 
Upozornění: Skladovat v temnu a při teplotě 5 - 25 °C. Výrobek není určen pro těhotné a kojící ženy a pro děti do 2 let. Nenahrazuje běžnou stravu. Případný sediment není na závadu. Před použitím protřepat. Uchovávejte mimo dosah dětí! Schváleno: MZ ČR: Č.j.HEM-350-24.4.03/11705/2 Schválené: MZ SR: č.HH SR-2311/2003