Mumiová 100 ml Zobrazit větší

Milota Mumiová 100 ml

Nový produkt

Bylinná tinktura

Více informací

50 ks

150,00 Kč s DPH

Více informací

Celkově revitalizuje organismus a podporuje imunitní systém. Tinktura s obsahem polotuhého roztoku očištěného mumia tzv. krve skal (též horská pryskyřice, slzy skal apod.) blahodárně působí na močové cesty a prostatu. Je vydatná i při bakteriálních zánětech těchto orgánů. Může se užívat i jako prevence, hlavně při nachlazení, anebo u mužů nad 50 let. Mumio je přírodní adaptogen se směsí až 80 pro organismus životně důležitých látek. Revitalizuje organismus a podporuje imunitu organismu. 
Užívání: 3 x denně (ráno, v poledne a večer) 1 čaj. lžičku. Terapeutická dávka je 3dcl. tinktury. Není vhodné překračovat doporučenou denní dávku, avšak při jejím překročení obvykle nevznikají žádné zdravotní potíže. 
Složení: kojenecká voda, alkohol max. 14 %, arnika kořen a květ, hořec kořen, řebříček květ, mumio polotuhý roztok (krev skal). 
Upozornění: Skladovat v temnu a při teplotě 5 - 25 °C. Nenahrazuje běžnou stravu. Výrobek není určen pro děti a těhotné ženy. Případný sediment není na závadu. Před použitím protřepat. Uchovávejte mimo dosah dětí! Schváleno: MZ ČR: Č.j.HEM-350-24.4.03/11705/2 Schválené: MZ SR: č.HH SR-2311/2003